top of page
Company Profile

Про компанію

Ми прагнемо побудувати довготривалі та взаємовигідні відносини співробітництва з нашими клієнтами.

Звернення керівництва

Від імені компанії Soykis Solutions хочу привітати Вас на нашому сайті.

 

​Ми віримо, що успіх нашої компанії досягається значною мірою завдяки твердому наміру створювати унікальні можливості та продукти для наших клієнтів.  Задоволення їхніх потреб у вирішенні бізнес-задач та перевищення очікувань є нашими головними пріоритетами.

Ми цінуємо свою репутацію, яка є ключовою умовою зростання у майбутньому.  Ми маємо намір й надалі забезпечувати високу якість послуг, які ми надаємо, пропонувати інноваційні та результативні рішення, в тому числі завдяки інвестиціям в експертизу та кваліфікацію наших спеціалістів.

В процесі розвитку нашої компанії та виникнення нових можливостей, наші послуги розширюються у багатьох напрямках як в Україні, так і за кордоном.  Тому я запрошую Вас зв’язатися з нами та отримати додаткову інформацію про рішення, які ми пропонуємо.

Ілля Сойкіс, виконавчий директор​

CEO's Message

Компанія Soykis Solutions надає професійні послуги, допомагаючи своїм клієнтам досягати практичних, насправді дієвих результатів у сферах корпоративної та конкурентної розвідки,  корпоративних розслідувань та розшуку активів, взаємодії з органами державної влади, структурування транзакцій та врегулювання питань повернення проблемної заборгованості.

Використовуючи більш ніж 15-ти річний досвід, ми намагаємося розробити ефективні, інноваційні та індивідуальні підходи під час, коли наші клієнти стикаються з труднощами у рішенні своїх бізнес-задач.

​Ми співпрацюємо з керівниками міжнародних та національних компаній у різноманітних галузях економіки, допомагаючи їм у прийнятті правильних рішень, перетворенні їх у конкретні дії та досягненні запланованого результату. 

Співробітництво з партнерами

Cooperation with partners
Співробітництво з надійними партнерами робить можливим надання нами особливих конфіденційних послуг та спеціалізованої галузевої експертизи.

Ми співпрацюємо з колом партнерів задля забезпечення ефективного надання ряда вузькоспеціалізованих конфіденційних послуг.

​Ми використовуємо ділові стосунки з партнерами для того, щоб під час реалізації проекту, яким ми повністю керуємо і за реалізацію якого компанія несе відповідальність, клієнти могли, у разі необхідності, розраховувати на відповідні спеціалізовані знання та експертизу.

​Ми дуже вибагливо ставимося до вибору партнерів для такої співпраці.  Завжди всебічно вивчаємо потенційного партнера, його специфіку та підхід до роботи, його репутацію.

bottom of page