top of page

Ми маємо значний досвід в області комплексної перевірки благонадійності контрагентів, проведення  корпоративних розслідувань та розшуку активів.

Корпоративна та конкурентна розвідка, корпоративні 

розслідування та розшук активів

Інформація – це ключ до управління ризиками.

Володіючи великим досвідом надання конфіденційних послуг, ми змогли допомогти багатьом компаніям максимально знизити ризики та збільшити можливості завдяки наданням їм специфічної бізнес-інформації.

Корпоративна розвідка, перевірка благонадійності контрагентів

Наші експерти допомагають отримати інформацію з різних надійних джерел
для кращого розуміння того, ким є їхні нинішні та майбутні ділові партнери, постачальники, замовники або співробітники.

  

​Ми проводимо перевірку благонадійності фізичних та юридичних осіб (в Україні
і закордоном) з метою виявлення ризиків шахрайства та поганої репутації, розкриття інформації про можливі фінансові проблеми, а також надаємо рекомендації щодо мінімізації таких ризиків.

 

​Ми використовуємо нашу партнерську мережу, власні та зовнішні технологічні ресурси для пошуку унікальної інформації згідно індивідуального профілю ризику кожного клієнта.

Корпоративні розслідування

Ми пристосовуємо наші послуги до потреб клієнта з метою якомога краще виявити можливі випадки корпоративного шахрайства всередині компанії.


Ми також надаємо рекомендації щодо протидії виникненню такого шахрайства у майбутньому.

 

​На запит клієнта ми проводимо незалежне корпоративне розслідування з урахуванням вимог замовника та обставин, що виникли.

​​​

Наші незалежні розслідування ведуться конфіденційно та в межах закону, що дає нашим клієнтам змогу притягти винних до відповідальності  та допомагає знайти конструктивний вихід з проблемних ситуацій.  

Розшук активів

Ми маємо у своєму розпорядженні усі необхідні знання та можливості для відстеження активів, як фізичних, так і електронних даних, в Україні та за її межами.

Ми можемо відстежити активи незалежно від того, які дії було вчинено з ними. Спроби приховати наявність активів або перевести їх в іншу систему обліку і навіть передати права власності на них від одного власника до іншого (виведення на афілійовану компанію) – ми здатні допомогти клієнтові відстежити весь цей шлях проходження активів.

 

​Наші можливості складаються з людських та інтелектуальних ресурсів, власних та зовнішніх інструментів аналітики та обробки даних, технологій ведення розслідувань, а також навичок отримання необхідної інформації.

BI-ua
bottom of page