top of page

Ми використовуємо передові технології ведення справ наших клієнтів з повернення проблемної заборгованості, застосовуючи в першу чергу оптимальні та найбільш ефективні з точки зору витрат методи стягнення грошових коштів та активів з боржників. 

Врегулювання питань

повернення проблемної заборгованості

Перш ніж почати судовий процес та процедуру стягнення, ми намагаємося повернути заборгованість шляхом професійних переговорів безпосередньо з боржниками.  Ми вміємо переконувати боржників повертати їхні борги.

Пошук активів боржника

У наш час, коли проблемна заборгованість стала звичайною практикою, клієнти як правило прагнуть отримати інформацію стосовно фінансового стану кожного конкретного боржника перш ніж почати судовий спір або процедуру примусового стягнення заборгованості.

​Ми проводимо необхідні розслідування та вивчення кредитоспроможності боржника, збираємо інформацію про наявність та рух активів, уточнюємо подробиці щодо пасивів та зобов’язань боржника, наявності обтяжень та арештів активів, а також інші відомості, що можуть негативно вплинути на повернення заборгованості.  

 

До початку стягнення проблемної заборгованості ми також встановлюємо компанії та особи, афілійовані з боржником, щоб оцінити чи може повернення боргу відбуватися шляхом примусової передачі активів, що знаходяться в управлінні цих осіб.

 

Усі ці заходи полегшують загальний процес повернення заборгованості та дозволяють передбачити додаткові можливості у стратегії стягнення.

Захист активів

Захист активів – це одна з наших ключових компетенцій, яка служить для допомоги нашим клієнтам у запобіганні незаконній або неправомірній передачі активів.

По завершенні етапу попереднього розслідування (відстеження руху активів) ми визначаємо, де існує певний ризик порушення прав клієнта через незаконну передачу активів (забезпечень) та здійснюємо їхнє повернення усіма законними способами.

​Іноді клієнти стикаються з ворожою або невиправданою поведінкою контрагентів, і в цьому випадку ми допомагаємо клієнтам захистити активи від незаконної передачі. Своєчасне забезпечення правового захисту є дуже важливим. 

Досудове та судове врегулювання, примусове стягнення

В нашій роботі ми намагаємося уникати агресивних методів повернення заборгованості та покладаємося на переговори.  Ми здатні забезпечити повернення боргу клієнтові без погіршення його ділових стосунків з боржником.

​Для досягнення такого результату ми використовуємо різні підходи. Цей процес охоплює перегляд суми боргу клієнтові з можливістю переносу строків повернення або часткового списання боргу; у такий спосіб отримуються додаткові гарантії від боржника з подальшим контролем виконання ним нових домовленостей з нашими клієнтами.

 

Перемовини з боржниками також базуються на відомостях та переконливих доказах, які було отримано нами під час розшуку активів та розслідування, необхідного для ефективного повернення заборгованості.

 

​Якщо після всіх спроб ми не змогли мирно врегулювати цей процес з боржником, тоді ми виступаємо на боці наших клієнтів у судовому процесі та при виконанні судових рішень, використовуючи всі законні методи примусового стягнення.

bottom of page