top of page

Ми представляємо інтереси наших клієнтів в органах державної влади всіх рівнів для того, щоб допомогти їм у вирішенні різних операційних та стратегічних питань.

Взаємодія з органами

державної влади

Ми накопичили великий досвід побудування та розвитку конструктивних взаємовідносин з держорганами.  І ми цілком використовуємо цей досвід та знання для вирішення питань наших клієнтів.

​Ми дотримуємося високих етичних стандартів і цінуємо свою репутацію та репутацію наших клієнтів.

Досвід компанії у відносинах з органами державної влади (Government Relations) служить запобіганню або зменшенню ризиків несприятливого втручання органів влади у приватний сектор.

Взаємодія з органами державної влади спрямована на дотримання норм законодавства, легітимності урядових рішень та адміністративного регулювання.

Наші клієнти по цих питаннях – це переважно міжнародні компанії. У нашій взаємодії з ними ми налаштовані на виконання їх вимог щодо конфіденційності та законності, а також дотримання норм антикорупційного законодавства. 

​Ми використовуємо нашу розвинену мережу ділових контактів з ключовими особами в органах державної влади та українському бізнесі, щоб сприяти розвитку компаній та підвищенню їхньої конкурентоспроможності.

 

Команда юристів та інших спеціалістів нашої компанії добре знається на питаннях взаємовідносин між органами державної влади та регульованими галузями, такими як банківські та фінансові послуги, фармацевтика, товари широкого вжитку та ін., включаючи питання оподаткування, ліцензування та адміністративних обмежень, особливості функціонування різноманітних державних реєстрів, складні бюрократичні процедури і багато іншого – ми допомагаємо нашим клієнтам по всіх цих питаннях.

bottom of page