Мільярдер Рей Даліо назвав три складових успіху в майбутньому

Пост обновлен 20 мая 2018 г.Рей Даліо добре знає, що таке шалений успіх, адже він заснував найбільший у світі інвестиційний фонд Bridgewater Associates з портфоліо $160 мільярдів. На Світовому економічному форумі в Давосі (Швейцарія), коли журналіст американського телевізійного каналу CNBC Make It запитав Даліо про вплив нових технологій та стратегій на розвиток бізнесу, Даліо назвав три необхідних складових успіху в майбутньому.1. Будьте відкриті новим ідеям

Даліо наголосив: "Мій успіх в житті можна пояснити тим, що я знав, що робити з невідомим, а не з тим, що я вже знав."


"Якщо ви відкриті новим ідеям та знанням, то ви зможете вчитись у інших та швидко розвиватись. Не тримайтеся за свої старі звички та переконання, постійно розвивайтеся!"

Даліо практикує метод тестування своїх переконань у розмові зі своїми опонентами.

"Знайдіть розумних людей, які мислять інакше і не погоджуються з вами, і поспілкуйтесь з нами, щоб перевірити свої ідеї та переконання. Ви зможете поглянути на свої ідеї по-новому. Якщо ваші опоненти не погоджуються і мають вагомі аргументи, вони для вас набагато корисніші, аніж мовчазні підлеглі. Для мене, таке спілкування дуже важлива."2. Використовуйте нові технології

Даліо захоплюється новими технологіями та активно використовує їх у бізнесі. Наприклад, інвестиційний фонд Bridgewater використовує комп’ютерні алгоритми для прийняття інвестиційних рішень та управління персоналом.


"Комп’ютерні технології можуть бути фантастично ефективними, якщо інвестиційну та управлінстьку стратегії вписати в алгоритми, які допомагають прийняти рішення.”

Наприклад, всі працівники Bridgewater користуються програмою "Dots," яка моніторить та оцінює їх єфективність, та програмою "Baseball Cards," яка оцінює сильні та слабкі сторони працівників.


Використання таких програм є практичним застосуванням ідей та принципів, на яких Даліо побудував Bridgewater Associates. Про свою філософію “радикальної прозорості”("radical transparency") Даліо докладно написав в книзі “Принципи: Життя і Бізнес” "Principles: Life and Work." Звичайно, не всім подобається його бізнес філософія та використання алгоритмів моніторингу та оцінювання працівників (use of algorithms). У Даліо є багато критиків (criticism).3. Думайте глобально


"Думайте глобально," радить Даліо.


"Все дуже швидко змінюється. Важливі процеси можна помітити і відслідкувати лише в глобальних маштабах. Стежте за глобальними трендами. Не будьте провінціальними. Це надзвичайно важливо!"


© Soykis Solutions, 2021