Президента страхової компанії Anbang Insurance засудили на 18 років за 10 млрд. шахрайствоШанхайський суд засудив колишнього президента страхової компанії Anbang Insurance Group Co. Wu Xiaohui на 18 років ув’язнення за шахрайство по збору коштів та розкрадання.


Wu фіктивно роздув капітал компанії через шахрайство у продажах страхових продуктів інвестування. Надходження від реалізації таких високодохідних продуктів забезпечили швидке зростання компанії Анбанг протягом останніх кількох років.


Суд також позбавив його політичних прав за чотири роки, конфіскував всі активи як незаконний прибуток. Підприємця звинуватили в шахрайстві на суму 10,2 млрд. юаней ($1.7 млрд). Такий суворий вердикт став показовим для політики боротьби з корупцією Президента Китаю Сi Цзіньпіна.


Справи Анбанг йшли в гору, і в 2014 році компанія придбала славетний готель Асторія в Нью Йорку. Але наразі китайські регулятори взялися за компанію та ввели тимчасову адміністрацію. Уряд вніс 60,8 млрд юань, щоб врятувати компанію від банкрутства. Зараз йде пошук нового інвестора.


Оригінальна стаття англійскою мовою знаходиться на сайті Bloomberg за посиланням.

© Soykis Solutions, 2021