top of page

Будь-який бізнес бере участь у проведенні різноманітних транзакцій.

Транзакція – це складний та інтегрований процес, від початку до успішного завершення якого ми забезпечуємо всебічну підтримку нашим клієнтам.


Структурування транзакцій

Команда наших експертів консультує клієнтів з питань створення оптимальної структури транзакцій та підходів до її планування та реалізації.

Наші спеціалісти з структурування були неодноразово відмічені у незалежних міжнародних дослідженнях та рекомендаціях клієнтів як професіонали високого класу у цих областях.

Податкове планування

Ми пропонуємо рішення з супроводу широкого спектру транзакцій, що стосуються інвестицій, реорганізації групи компаній, оптимізації поточних операцій, фінансування бізнесу та репатріації прибутку.

​Перед початком кожного проекту ми уважно вивчаємо його конкретні завдання. Для цього ми аналізуємо цілі транзакції, які треба досягти.

 

Щоб запропонувати клієнтові оптимальну структуру операції, ми маємо прийняти до уваги потреби бізнесу, а також особливості законодавства та оподаткування.

 

​Ми надаємо допомогу нашим клієнтам у розробці та використанні ефективних структур для холдингових та міжнародних компаній, механізмів фінансування.

Ефективні транзакційні рішення

Ми співпрацюємо з національними та міжнародними банками і фінансовими компаніями, робота яких базується на багатому досвіді та сучасних технологіях, для консультування наших клієнтів з питань структурування транзакцій, що проводяться на внутрішньому та зовнішньому ринку.

​У тісному співробітництві з приватними особами та корпоративними клієнтами ми розроблюємо практичні рішення з використанням офіційно схвалених інструментів відкриття та управління рахунками у зарубіжних банках, контролю
за грошовими та розрахунковими операціями, проведенням оплат всередині країни та за її межами, фінансуванням торговельних операцій

bottom of page