top of page

Наші можливості

За допомоги універсальних та індивідуальних рішень для різноманітних бізнес-задач ми сприяємо більш ефективній роботі наших клієнтів та досягненню ними цілей.

What we do_ua

Ми надаємо послуги міжнародним та національним, публічним та приватним компаніям, які працюють у різних сферах бізнесу. 

Нижче наведено огляд наших можливостей та рішень, які ми можемо запропонувати.

Корпоративна та конкурентна розвідка, корпоративні розслідування та розшук активів

Ми маємо значний досвід реалізації проектів в області проведення корпоративних розслідувань, корпоративної та конкурентної розвідки, комплексної перевірки благонадійності контрагентів та розшуку активів.

Ми проводимо всебічний аналіз усіх вихідних даних, бізнес-ризиків та репутації, щоб допомогти нашим клієнтам у прийнятті більш зважених рішень у взаємовідносинах з діловими партнерами, замовниками, постачальниками або співробітниками.

У своїй роботі ми приймаємо на себе обов'язок допомагати клієнтам у розв'язанні найбільш складних задач, які потребують особливого опрацювання та пов'язані зі структуруванням, впровадженням та управлінням локальними та міжнародними бізнес-транзакціями.

 

Наші спеціалісти були неодноразово відмічені у незалежних міжнародних дослідженнях та рекомендаціях клієнтів як професіонали високого класу у цих галузях.

Взаємодія з органами

державної влади

Ми володіємо великим досвідом у сфері взаємодії з органами державної влади.

Для того щоб уникнути або мінімізувати ризик негативного втручання держави у діяльність приватного сектору, ми використовуємо свої знання та напрацювання для забезпечення дотримання законів та адміністративних розпоряджень з боку державних та контролюючих органів. 

У роботі по врегулюванню питань повернення проблемної заборгованості ми використовуємо сучасні підходи та технології, застосовуючи в першу чергу оптимальні та найбільш ефективні з точки зору витрат методи стягнення грошових коштів та активів з боржників.  

bottom of page